KOSZULA MĘSKA ANDREAS BIAŁA SLIM

KOSZULA MĘSKA ANDREAS BIAŁA SLIM

koszule_andreas_bialy

199,99 zł w tym VAT

Elegancka koszula męska ANDREAS w linii #PRIME. Gładka, w kolorze białym. Wykonana z najwyĹĽszej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Dzięki właściwościom tkaniny z jakiej zost... Więcej >

Opis produktu Dostawa Wymiany i zwroty
Opis produktu
Elegancka koszula męska ANDREAS w linii #PRIME. Gładka, w kolorze białym. Wykonana z najwyĹĽszej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Dzięki właściwościom tkaniny z jakiej została wykonana, koszula nie gniecie się i bardzo dobrze się układa. Elegancka koszula męska ANDREAS w linii #PRIME. Gładka, w kolorze białym. Wykonana z najwyĹĽszej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Dzięki właściwościom tkaniny z jakiej została wykonana, koszula nie gniecie się i bardzo dobrze się układa. Elegancka koszula męska ANDREAS w linii #PRIME. Gładka, w kolorze białym. Wykonana z najwyĹĽszej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Dzięki właściwościom tkaniny z jakiej została wykonana, koszula nie gniecie się i bardzo dobrze się układa. Elegancka koszula męska ANDREAS w linii #PRIME. Gładka, w kolorze białym. Wykonana z najwyĹĽszej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Dzięki właściwościom tkaniny z jakiej została wykonana, koszula nie gniecie się i bardzo dobrze się układa.
Dostawa
 

Przesyłka normalna z przedpłatą:
11.99 PLN. Przy zamówieniach od 249.90 za 0.00 PLN

Za pobraniem:
14.99 PLN

Dostawa do domu:
1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

Wymiany i zwroty

Wymiany, zwroty towaru można dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres: 

Kubenz Sp. z o.o.

Ul. Sikorskiego 28a
19-300 Ełk

Pobierz formularz i dowiedz się więcej klikając TUTAJ.

Zobacz również
KOSZULA MĘSKA ANDREAS BIAŁA SLIM KOSZULA MĘSKA ANDREAS BIAŁA SLIM ×