KOSZULA MĘSKA LIAM KREMOWA SLIM

KOSZULA MĘSKA LIAM KREMOWA SLIM

koszule_liam_kremowy

199,99 zł w tym VAT
- +

Elegancka koszula męska LIAM w linii #PRIME. Koszula w kolorze kremowym, gładka. Wykonana z najwyższej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Tkanina z jakiej została wykonana sprawia... Więcej >

Opis produktu Dostawa Wymiany i zwroty
Opis produktu
Elegancka koszula męska LIAM w linii #PRIME. Koszula w kolorze kremowym, gładka. Wykonana z najwyższej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Tkanina z jakiej została wykonana sprawia, że koszula jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Elegancka koszula męska LIAM w linii #PRIME. Koszula w kolorze kremowym, gładka. Wykonana z najwyższej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Tkanina z jakiej została wykonana sprawia, że koszula jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Elegancka koszula męska LIAM w linii #PRIME. Koszula w kolorze kremowym, gładka. Wykonana z najwyższej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Tkanina z jakiej została wykonana sprawia, że koszula jest przyjemna i jedwabista w dotyku. Elegancka koszula męska LIAM w linii #PRIME. Koszula w kolorze kremowym, gładka. Wykonana z najwyższej jakości bawełny dwuskrętnej two-ply. Kołnierz włoski, mankiet zapinany na guzik. Sylwetka dopasowana. Tkanina z jakiej została wykonana sprawia, że koszula jest przyjemna i jedwabista w dotyku.
Dostawa
 

Przesyłka normalna z przedpłatą:
11.99 PLN. Przy zamówieniach od 249.90 za 0.00 PLN

Za pobraniem:
14.99 PLN

Dostawa do domu:
1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

Wymiany i zwroty

Wymiany, zwroty towaru można dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres: 

Kubenz Sp. z o.o.

Ul. Sikorskiego 28a
19-300 Ełk

Pobierz formularz i dowiedz się więcej klikając TUTAJ.

Zobacz również
KOSZULA MĘSKA LIAM KREMOWA SLIM KOSZULA MĘSKA LIAM KREMOWA SLIM ×