Paski

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 37

 1. Zestaw pasek 4w1  Zestaw pasek 4w1
  Zestaw pasek 4w1
  Już od 199,99 zł
 2. Czarny pasek do spodni D5  Czarny pasek do spodni D5
  Czarny pasek do spodni D5
  Już od 199,99 zł
 3. Czarny pasek do spodni D9 
  Czarny pasek do spodni D9
  Już od 199,99 zł
 4. Czarny pasek do spodni D1  Czarny pasek do spodni D1
  Czarny pasek do spodni D1
  Już od 199,99 zł
 5. Pasek do spodni czarny  Pasek do spodni czarny
  Pasek do spodni czarny
  Już od 199,99 zł
 6. Pasek do spodni czarny  Pasek do spodni czarny
  Pasek do spodni czarny
  Już od 199,99 zł
 7. Pasek do spodni czarny  Pasek do spodni czarny
  Pasek do spodni czarny
  Już od 199,99 zł
 8. Pasek do spodni brązowy  Pasek do spodni brązowy
  Pasek do spodni brązowy
  Już od 199,99 zł
 9. Pasek do spodni brązowy  Pasek do spodni brązowy
  Pasek do spodni brązowy
  Już od 199,99 zł
 10. Pasek do spodni brązowy  Pasek do spodni brązowy
  Pasek do spodni brązowy
  Już od 199,99 zł
 11. Pasek do spodni czarny  Pasek do spodni czarny
  Pasek do spodni czarny
  Już od 199,99 zł
 12. Pasek do spodni brązowy  Pasek do spodni brązowy
  Pasek do spodni brązowy
  Już od 199,99 zł
 13. Pasek do spodni czarny  Pasek do spodni czarny
  Pasek do spodni czarny
  Już od 199,99 zł
 14. Pasek do spodni beżowy  Pasek do spodni beżowy
  Pasek do spodni beżowy
  Już od 199,99 zł
 15. Pasek do spodni niebieski  Pasek do spodni niebieski
  Pasek do spodni niebieski
  Już od 199,99 zł
 16. Pasek do spodni granatowy  Pasek do spodni granatowy
  Pasek do spodni granatowy
  Już od 199,99 zł
 17. Pasek do spodni granatowy  Pasek do spodni granatowy
  Pasek do spodni granatowy
  Już od 199,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 37

Jeśli interesuje Cię solidny i elegancki męski pasek do spodni – w tej kolekcji znajdziesz skórzany lub parciany model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasz sklep internetowy proponuje wiele ciekawych wariantów produktów, które założysz do garnituru na oficjalne okazje lub nieformalne spotkania do smart-casualowego stroju. Pośród stylowych męskich pasków czekają na Ciebie wyroby wykonane z gładkiej skóry licowej, naturalnego zamszu i parcianych włókiem z dodatkiem elastanu.

Bogactwo kolorów, wzorów i rodzajów klamer sprawia, że dobranie wyrobu zgodnego z potrzebami staje się naprawdę proste. Starannie położone przeszycia i wytrzymałe materiały najwyższej jakości gwarantują wyrobom trwałość i nieskazitelną prezencję. Oferujemy klasyczne, nowoczesne i uniwersalne skórzane dodatki, które doskonale uzupełnią elegancki garnitur oraz świetnie będą wyglądać z chinosami. Wygodny filtr rozmiarowy w lewej części strony pozwoli Ci szybciej znaleźć to, czego potrzebujesz.

Męski pasek do spodni – jak dobrać go do ubioru?

Wybierając dla siebie męski pasek do spodni, musisz mieć na uwadze jego przeznaczenie – czy jest to akcesorium, które założysz do garnituru, czy do jeansów lub letnich szortów. Podczas poszukiwań kieruj się zarówno kolorem, jakością, wyglądem klamry, jak i dekoracyjnością. Odpowiedni produkt nie może być ani za długi, ani za krótki, dlatego zawczasu zawęź wyniki wyszukiwania do Twojego rozmiaru.

Najbardziej klasyczne i uniwersalne są skórzane paski w odcieniach czerni. Kolor i fakturę produktu, który ma uzupełnić garnitur, dobieraj zawsze do butów. Postaraj się, aby jego odcień był jak najbardziej zbliżony do obuwia i aktówki. Mówi się, że elegancki mężczyzna powinien mieć w szafie co najmniej dwa podstawowe kolory tego akcesorium – czarny i brązowy, co pozwoli na bezproblemowe kompletowanie harmonijnego ubioru. Jeśli jednak jesteś świadomy swojego stylu i chcesz wyglądać perfekcyjnie przy każdej, także nieformalnej okazji, zobacz parciane wyroby, które zestawisz z chinosami i szortami. Lżejsze letnie spodnie będą prezentować się doskonale również ze skórzanym zamszowym paskiem. Zobacz odcienie granatu i beżu, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!

Skórzane i parciane paski na różne okazje

Eleganckie wyjścia wymagają stonowanych dodatków. Przy wyborze akcesorium do garnituru zwróć uwagę na klamrę, która powinna być dyskretna w swoim kształcie i wykonana z matowego metalu. Gdy jednak odwiesisz marynarkę i wizytowe spodnie do szafy, możesz pozwolić sobie na więcej swobody.

Dostępne w naszej kolekcji męskie parciane paski oraz te skórzane wykonane ze szlachetnego zamszu to bogactwo kolorów i ciekawe wzornictwo. Poza wyrobami w jednolitych barwach asortyment na kubenz.pl obejmuje także atrakcyjne wzorniczo produkty, np. czerwone z dodatkiem czerni, brązowo-niebieskie, czarno-białe i wiele więcej. Do wykonania parcianych męskich pasków wykorzystujemy solidne włókno z dodatkiem elastanu, które sprawia, że to nie tylko efektowny, ale także wygodny w użytkowaniu dodatek. Wielbiciele stylu smart-casual znajdą u nas wiele ciekawych propozycji. To kolekcja niezwykle ciekawych akcesoriów stworzonych z myślą o najbardziej wymagających nowoczesnych mężczyznach. Zapraszamy na zakupy!