Smokingi

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

Synonimem niezrównanej elegancji i wyrafinowanego stylu od lat są smokingi – nie mają konkurencji w kontekście wieczorowej mody męskie na te okazje, które wymagają specjalnej oprawy. Kubenz, marka z ponad 25-letnią tradycją w dziedzinie krawiectwa, oferuje swoim wymagającym klientom nie tylko gotową kolekcję smokingów, ale też możliwość uszycia ich na miarę – według indywidualnych wskazówek. Jeśli chcesz wybrać dla siebie model, który doda Ci elegancji i pewności siebie podczas najbardziej uroczystych momentów w Twoim życiu, koniecznie sprawdź nasz asortyment. Nasze projekty wyróżniają znakomite kroje, najlepszej jakości materiały oraz detale, które opracowujemy w zgodzie ze sztuką rzemiosła krawieckiego, eksplorowaną od lat przez naszych ekspertów. Jesteśmy też gotowi sprostać Twoim szczególnym życzeniom – pozwól sobie na luksus i wybierz nasze smokingi szyte na miarę.

Smoking a garnitur – poznaj różnice i zadbaj o swój styl

Smoking i garnitur to dwie ikony męskiej elegancji, które różni fason i charakter. Znajomość ich sekretów pozwoli Ci zrewolucjonizować swoje podejście do mody i dać Ci pewność, że podczas formalnych wydarzeń i innych zobowiązujących okazji Twój look będzie zawsze idealnie dopracowany. W Kubenz wiemy, że wybór odpowiedniego stroju to klucz do sukcesu i komfortu podczas ważnych uroczystości, dlatego prezentujemy Ci kolekcję garniturów smokingowych, które nie tylko podkreślą Twoją osobowość, ale także pozwolą Ci błyszczeć i wyróżnić się wśród innych osób.

Smoking to niekwestionowana ikona elegancji – stanowi idealny wybór na wyjątkowe okazje. Charakteryzuje się szalowym kołnierzem o satynowym wykończeniu i zawsze uzupełnia go mucha. Garnitur z kolei, mimo że również elegancki, jest bardziej uniwersalny i może być noszony w różnych sytuacjach. Można go łączyć nie tylko z muchą, ale też z krawatem. W asortymencie polskiej marki Kubenz znajdziesz obie wersje eleganckiego męskiego stroju. W każdym przypadku masz gwarancję idealnej prezencji, która zrobi na wszystkich wrażenie.