Szycie na miarę

 

 

 

 

 

 

Wchodząc w świat szycia na miarę KUBENZ, zyskujesz dostęp do najwyższej jakości tkanin od renomowanych dostawców. Otrzymasz wsparcie doświadczonych doradców, którzy są nie tylko ekspertami, ale przede wszystkim pasjonatami sztuki krawieckiej i ponadczasowej męskiej elegancji. Doświadczony zespół naszych krawców podejmie się każdego, nawet najbardziej wymagającego zadania, dzięki któremu powstanie Twój spersonalizowany i skrojony na miarę garnitur.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Wahasz się, czy garnitur na miarę jest dla Ciebie? Nie wiesz, czy zdecydować się na klasyczne ponadczasowe rozwiązania, czy na coś bardziej awangardowego? Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy z naszymi doradcami. To czas, kiedy możesz zadać każde pytanie na temat usługi szycia na miarę. Będziesz miał możliwość obejrzenia kolekcji włoskich tkanin od renomowanych dostawców. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości, które masz do dyspozycji.

 

 

 

 

 

Wiemy już czego potrzebujesz i o czym marzysz, więc czas, aby zacząć projektować Twój garnitur. Najpierw doradca zaprezentuje Tobie próbniki z tkaninami, które wybierze na podstawie Twoich preferencji i oczekiwań określonych na etapie wspólnej rozmowy. Do wyboru będziesz miał mnóstwo szlachetnych tkanin od renomowanych włoskich producentów takich jak Carnet czy Drago. Ilość dostępnych wzorów z pewnością z zachwyci Cię różnorodnością deseni, splotów i szeroką kolorystyką. Następnie wybierzesz podszewkę, guziki i pozostałe elementy, które złożą się na niepowtarzalny, jedyny i tylko Twój projekt. W końcu szycie na miarę to sztuka wyboru.

 

 

 

 

 

Każdy garnitur, który u nas zamówisz w usłudze made to measure, możesz dodatkowo spersonalizować za pomocą haftu w wewnętrznej części marynarki. Mogą to być Twoje inicjały, ważna dla Ciebie data bądź cokolwiek co jest dla Ciebie istotne. Jeśli chciałbyś uwiecznić nieco dłuższą sekwencję do dyspozycji masz kołnierz spodni.

 

 

 

 

 

 

Masz wybraną tkaninę i dodatki więc przechodzimy do kwestii technicznych. Najpierw razem z doradcą ustalisz jak ma wyglądać Twój garnitur jeśli chodzi o jego formę i kształt detali. To moment, kiedy wybierasz rodzaj klap, patek, ilość guzików, kieszeni itp. Nasz doradca sprawnie przeprowadzi z Tobą wywiad, a wszystkie Twoje uwagi i wybory skrupulatnie odnotuje w specjalnie przygotowanym formularzu zamówieniowym. Następnie biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania, poprosi Cię o przymierzenie wskazanego garnituru. Na jego podstawie oceni jak leży dany rozmiar a w przypadku korekt wszystkie odchylenia i niezbędne zmiany odnotuje w formularzu pomiarowym. Doświadczony zespół naszych krawców zrealizuje Twoje zamówienie, dzięki czemu za 4 tygodnie będziesz mógł Cieszyć się swoim indywidualnie skrojonym na miarę i spersonalizowanym garniturem.

 

 

 

 

 

NASZE TKANINY

 

 

 

 

 

SALONY OBJĘTE PROGRAMEM MTM

 

 

BIAŁYSTOK
C.H BIAŁA
ul. Miłosza 2
BIELSKO - BIAŁA
C.H SARNISTOK
ul. Sarni stok 2
BYDGOSZCZ
GALERIA POMORSKA
ul. Fordońska 141
CZĘSTOCHOWA
GALERIA JURAJSKA
ul. Al. Wojska Polskiego 207
EŁK
GALERIA BRAMA MAZUR
ul. Plac Miejski 1-2
EŁK
SALON FABRYCZNY
ul. Sikorskiego 28a
GDAŃSK
GALERIA BAŁTYCKA
ul. Al. Grunwaldzka 141
GDAŃSK
DESIGNER OUTLET
ul. Przywidzka 8
GDYNIA
C.H RIVIERA
ul. Górskiego 2
GŁOGÓW
GALERIA GLOGOVIA
ul. Piłsudskiego 19
JELENIA GÓRA
NOWY RYNEK
ul. Podwale 25
KATOWICE
C.H LIBERO
ul. Kościuszki 229
KIELCE
GALERIA ECHO
ul. Świętokrzyska 20
KOSZALIN
C.H ATRIUM
ul. Paderewskiego 1
 
KROSNO
GALERIA VIVO
ul. Bieszczadzka 29
LUBIN
C.H CUPRUM
ul. Sikorskiego 20
LUBLIN
GALERIA OLIMP
ul. Al. Spółdzielczości Pracy 34
ŁÓDŹ
MANUFAKTURA
ul. Drewnowska 58
OLSZTYN
GALERIA WARMIŃSKA
ul. Tuwima 26
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
GALERIA OSTROVIA
ul. Kaliska 120
POZNAŃ
C.H PLAZA
ul. Drużbickiego 2
POZNAŃ
C.H POSNANIA
ul. Pleszewska 1
RADOM
GALERIA SŁONECZNA
ul. Bolesława Chrobrego 1
RYBNIK
C.H PLAZA
ul. Raciborska 16
STALOWA WOLA
GALERIA VIVO
ul.Chopina 42
SZCZECIN
GALERIA KASKADA
ul. Al.Niepodległości 36
WARSZAWA
GALERIA MŁOCINY
ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
WARSZAWA
FACTORY URSUS
ul. Plac Czerwca 1976 r. 6