Marynarki na półpodszewce

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Komfortowe marynarki na półpodszewce

Noszenie pełnego garnituru może powodować dyskomfort, szczególnie w okresie letnim. Kiedy temperatury osiągają wysokie wartości, wizja spędzenia całego dnia w koszuli zapiętej pod samą szyję, marynarce i kamizelce może nie napawać optymizmem. Nieprzyjemne uczucie wszechogarniającego gorąca potęguje nieprzepuszczająca powietrza podszewka pokrywająca marynarkę od wewnątrz. Wszystkim panom pragnącym nienagannie się prezentować bez konieczności rezygnowania z wygody prezentujemy marynarki na półpodszewce – modele zaprojektowane specjalnie na sezon letni.

Wykończenie z półpodszewką – elegancja bez żadnych ograniczeń

Marynarki na półpodszewce mają charakterystyczną konstrukcję – ich tylna część jest w większości odkryta. Panele wszyte w okolice łopatek zapewniają pełną swobodę ruchów i komfort w każdej sytuacji – wreszcie możesz wygodnie prowadzić samochód lub szaleć na parkiecie bez konieczności zrzucania z siebie górnej części garnituru. Wykończenie z półpodszewką najlepiej sprawdza się w okresie letnim. Tkanina bez dodatkowej warstwy przepuszcza powietrze, co niweluje nieprzyjemne doznania i ogranicza pocenie.

Marynarki z niepełną podszewką oferowane przez markę Kubenz leżą doskonale na każdej sylwetce i modelują proporcje. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz eleganckie marynarki, które dopełnią formalnego stroju wieczorowego oraz bardziej swobodnej stylizacji smart casual. Możesz wybierać spośród modeli typu slim fit oraz regular fit.

Kubenz – garnitury, które wyrażą Twój styl

Garnitury składające się z klasycznych spodni i marynarki z półpodszewką prezentowane w internetowym salonie Kubenz są szyte w polskich szwalniach z wysokiej klasy materiałów. Wykorzystywane przez nas tkaniny wykazują wysoką odporność na gniecenie, mechacenie i niszczenie pod wpływem częstego użytkowania i regularnego prania. Zróżnicowane projekty łączą w sobie klasyczne kanony z nowoczesnymi trendami wyznaczającymi kierunek rozwoju mody męskiej.