Proces produkcji ma swój początek w momencie wyboru tkaniny. Dzięki zaufaniu, jakim darzą nas nasi dostawcy, mamy dostęp do najwyższej jakości tkanin. Większość modeli garniturów KUBENZ powstaje z włoskiej wełny wysokoskrętnej, dzięki czemu są one lekkie, bardzo dobrze się układają i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Własny dział projektowania i konstrukcji każdego dnia dokłada starań, aby produkt, który trafia w Twoje ręce był dopracowany w każdym calu.

W garniturach KUBENZ znajdziesz guziki z naturalnych surowców, takich jak róg bawoli czy orzech jak również te wykonane z trwałej i odpornej na zniszczenia żywicy galanteryjnej. Dodatki krawieckie wykorzystywane w naszych produktach pochodzą od renomowanych dostawców. Nowoczesny park maszynowy oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenie pozwala nam zachować szczególną dbałość o detale oraz precyzyjnie dopracować pojedynczy produkt.

Nasza codzienna praca odbywa się w zespole kompetentnych i zaangażowanych osób – projektantów, konstruktorów, krojczych i krawców. Wspólne priorytety i wartości sprawiają, że owoce naszej pracy tak bardzo przez Was doceniane. To Wasze zadowolenie i przywiązanie do marki motywują nas jeszcze bardziej do dalszego rozwoju.

Oprócz rozbudowanego parku maszynowego dysponujemy również własnym magazynem logistycznym, co pozwala na przechowywanie gotowych wyrobów w warunkach spełniających najwyższe standardy. Twój czas jest dla nas bardzo cenny dlatego na stałe współpracujemy ze sprawdzonymi kurierami i firmami spedycyjnymi.

Niezwykle cenimy sobie bezpośredni kontakt, dlatego ze szczególną atencją podchodzimy do obsługi i doradztwa oferowanego w naszych salonach. Na przestrzeni kilku ostatnich lat rozwinęliśmy ogólnopolską sieć salonów KUBENZ zlokalizowanych w najlepszych galeriach handlowych w całej Polsce.